LifestyleSport

Spędzanie czasu aktywnie w domu. W jaki sposób?

W czasie pandemii, wiele osób zastanawia się jak można aktywnie spędzić czas w domu. Jak wiemy od 24 października są zamknięte branże sportowe i fitness. My podpowiadamy jak wypełnić tą pustkę.

Owszem, można wyjść na dwór pobiegać, pojeździć na rowerze i rolkach, ale z drugiej strony można uczestniczyć w zajęciach ruchowych ONLINE. Platforma Z-Live oferuje taką opcję – zajęcia fitness i taneczne ONLINE.

„Tańcz i ćwicz: w domu, w delegacji, w izolacji”

Jeśli masz dość siedzenia to podejmij wyzwanie. Weź udział w zajęciach i treningach z instruktorami prosto z Twojego domu.

Zajęć Zumba online tygodniowo odbywa się ponad 28, a treningów fitness ponad 33.

Plus zajęć ONLINE:

  • przyjazna społeczność,
  • lifestylowe spotkania online,
  • challenge dla utrzymania formy,
  • zdrowe przepisy i warsztaty.

Jak to działa?

Z-LIVE to platforma video oferująca nielimitowany dostęp do treningów i zajęć tanecznych. Załóż konto w kilku prostych krokach. Zrób miejsce w salonie i wciśnij PLAY.

Różnorodne zajęcia – na platformie, na pewno znajdziesz coś dla siebie. W ofercie mają zarówno zajęcia taneczne, jak i fitness oraz specjalny kąciki dla najmłodszych.

Świetna zabawa – tutaj nie ma miejsca na nudę. Z-LIVE to nauka nowych kroków, różne style i ciekawe choreografie oraz ćwiczenia, które wymodelują Twoją sylwetkę.

Możesz się rozwijać. Zaczynasz naukę od ruchu ciała i izolacji, poprzez podstawowe kroki, aż po efektowne choreografie. W każdym tygodniu pojawią się nowe treningi i nowe choreografie.

Ile to kosztuje?

Abonament na to kosztuje zaledwie 69 zł miesięcznie. Masz dostęp do wszystkich zajęć, zarówno fitness jak i tanecznych. Nawet Twoje dziecko zyska na tym. Płatność jest online i w każdej chwili możesz zrezygnować bez dodatkowych kosztów.

Harmonogram zajęć:

Więcej informacji na stronie Z-LIVE lub na facebooku.

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Lifestyle

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.