AktualnościLifestyleSportWiadomości

Skarpa Bytom gra wspólnie z WOŚP

Skarpa Bytom gra wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Wystawiła dla chętnych dwie aukcje. Czego dotyczą?

Centrum Sportów Wspinaczkowych i Siłowych SKARPA BYTOM wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zwycięzca licytacji w serwisie Allegro będzie mógł nakręcić własnego bouldera oraz zobaczyć, jak wygląda proces układania dróg. Do wygrania jest także unikalny roczny voucher na całą ofertę sportową obiektu. Środki z licytacji w całości trafią na konto 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbiórka przeznaczona jest na leczenie chorych na sepsę.

Zostań routesetterem na jeden dzień

Na jednej z dwóch aukcji SKARPY BYTOM licytujący mogą wygrać dzień z routesetterami, czyli pracownikami ściany wspinaczkowej, którzy projektują drogi wspinaczkowe i bouldery.

– Drogi to ciąg nakręconych chwytów na ściance wspinaczkowej, które tworzą wyzwania o różnych trudnościach. Bouldery układane są w tzw. boulderowniach, czyli strefach z niskimi ściankami, które nie wymagają dodatkowej asekuracji, a zabezpieczenie stanowią materace. Aukcja skierowana jest zarówno do środowiska wspinaczkowego, jak również amatorów, których ciekawi ten proces od kulis – mówi Dobromir Bujak, prezes Klubu Sportowego SKARPA BYTOM. – Zwycięzca będzie mógł stworzyć własnego balda z chwytów światowych marek i wycenić trudność. Wszystko pod okiem naszej załogi – dodaje Bujak.
Rok w Skarpie Bytom

Rok na Skarpie! Wyjątkowy voucher!

Na drugą aukcję Centrum Sportów Wspinaczkowych i Siłowych SKARPA BYTOM przeznaczyło specjalny roczny voucher, który daje możliwość korzystania z całej oferty sportowej obiektu, bez ograniczeń i limitu wejść.

– To unikalny voucher, którego nie ma w stałej ofercie. Daje możliwość korzystania z wewnętrznych i zewnętrznych ścian wspinaczkowych, siłowni wewnętrznej i sali OCR, siłowni plenerowej, strefy parkour, strefy street workoutu i toru do biegów terenowych – mówi Dobromir Bujak.

Osoba, który wygra licytację będzie mogła także brać udział w zajęciach grupowych prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów: slackline, kalistenika, OCR i TRX. Voucher będzie ważny od dnia zakończenia licytacji przez 365 dni.

– Wspieram Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już od pierwszej edycji. Cieszę się, że teraz możemy dołączyć do zbiórki w szczytnym celu jako Skarpa Bytom – podkreśla Dobromir Bujak.

Zbiórki:
ZOSTAŃ ROUTESETTEREM W SKARPIE BYTOM

ROK W SKARPIE BYTOM

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.