policja w bytomiu
Aktualności

Policja w Bytomiu: Zawsze na służbie

Pijany kierowca zatrzymany przez bytomskiego policjanta, który był po służbie. Świetna postawa funkcjonariusza policji w Bytomiu.

Bytomski policjant spostrzegł, jak kierowca pije alkohol w samochodzie, a później próbuje odjechać. Funkcjonariusz policji od razu zareagował i uniemożliwił jazdę nieodpowiedzialnemu kierowcy. Policja w Bytomiu – stróż prawa zawsze na służbie.

Zawsze na służbie – policja w Bytomiu

Policjantem jest się przez całą dobę – to nie praca, lecz służba. Tym razem udowodnił to funkcjonariusz z Wydziału Kryminalnego Policji w Bytomiu.

W ubiegły piątek w godzinach popołudniowych na ulicy Strażackiej funkcjonariusz policji spostrzegł, jak siedzący za kierownicą marki samochodu opel mężczyzna spożywa alkohol. Już po chwili mężczyzna włączył silnik i próbował odjechać swoim samochodem. W tym momencie do akcji wkroczył policjant. Wyją kluczyki ze stacyjki i uniemożliwił kierowcy dalszą jazdę. O zdarzeniu od razu powiadomił oficera dyżurnego Bytomia. Nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się 49-letni bytomianin. Badanie alkomatem wykazało u mieszkańca Bytomia ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi mu nawet do 2 lat więzienia.

Źródło informacji, zdjęcie: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.