policja w bytomiu
Aktualności

Policja w Bytomiu. Areszt za ciężkie uszkodzenie ciała

Jak informuje bytomska policja dwa najbliższe miesiące spędzi w areszcie 46-latek, który dokonał ciężkiego uszkodzenia ciała. Co się wydarzyło?

Policja w Bytomiu informuje o 46-latku, który dwa najbliższe miesiące spędzi w areszcie. Za co? Za to, że dokonał ciężkiego uszkodzenia ciała. Mężczyzna używając ostrego narzędzia ranił 50-letniego znajomego. Do tego zdarzenia doszło w mieszkaniu przy ulicy Witczaka podczas libacji alkoholowej.

Policja w Bytomiu. Areszt za ciężkie uszkodzenie ciała

Dokładnie tydzień temu bytomscy policjanci otrzymali zgłoszenie o rannym mężczyźnie. Z ustaleń śledczych wynikało, że 50-latka ugodzono ostrym narzędziem. Mężczyznę od razu przetransportowano do szpitala, a policja rozpoczęła poszukiwanie sprawy. Funkcjonariusze w bardzo szybkim tempie ustalili jego tożsamość. 46-letniego mieszkańca Bytomia zatrzymano jeszcze tego samego dnia. Jak się okazało później między mężczyznami doszło do nieporozumienia podczas libacji alkoholowej. W trakcie kłótni sprawca uderzył pokrzywdzonego w głowę, a następnie zranił nożem. Decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu kara co najmniej 3 lat więzienia.

Źródło informacji: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.