pogoda dla śląska
Aktualności

Pogoda dla Śląska na weekend. Jaka będzie?

Mamy już dzisiaj piątek. To dzień na który większość Polaków czeka z utęsknieniem. W weekend odpoczywamy od pracy, spotykamy się z bliskim albo wybieramy się na spacer. Jaka pogoda będzie dla Śląska?

Zaczyna się powoli weekend i na pewno każdy z Was chciałby wiedzieć jak będzie wyglądała pogoda dla Śląska. No to my mamy dla Was bardzo fajne informacje. Bowiem ten weekend będzie w miarę ciepły. Jaka będzie pogoda? Sprawdźmy.

Pogoda dla Śląska na weekend

Jak zapowiada się sobota?

Przed południem czeka Nas sporo słoneczka i brak opadów. Po południu wzrost zachmurzenia do całkowitego aż do wystąpienia opadów deszczu. Noc cieplejszy wraz z porankiem bez przymrozków. W ciągu dnia temperatura maksymalna około 14-16°C. Wiatr z południa i południowego zachodu, rano wiatr słaby i umiarkowany. W ciągu dnia wiatr będzie umiarkowany i dość silny w porywach do 60km/h. Ciśnienie początkowo w miarę stabilne, ale wieczorem wzrośnie do 1027 hPa.

Niedziela jak będzie wyglądała?

Zachmurzenie zmienne, ale przeważnie umiarkowane – bez opadów. Temperatura minimalna około 0-2°C, jedynie lokalnie mogą być delikatne przymrozki. Temperatura maksymalna po południu około 10°C. Wiatr słaby i umiarkowany z zachodu. Ciśnienie wzrośnie w ciągu dnia do około 1031 hPa, a więc będzie dość wysokie.

Źródło informacji: pogodadlaslaska.pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.