pogoda dla śląska
Aktualności

Pogoda dla Śląska. Co nas czeka w najbliższe dni?

Długi czerwcowy weekend przyniósł wspaniałą pogodę i długo wyczekiwane ciepełko. Jaka będzie pogoda dla Śląska w najbliższe dni?

Każdy z nas zadaje sobie pytanie czy następne dni będą tak samo ciepłe i fajne – jak miniony długi czerwcowy weekend? Odpowiedź jest prosta – na pewno się nie zawiedziecie. Sprzyjająca aura utrzyma się również po weekendzie.

Pogoda dla Śląska – co nas czeka w najbliższe dni?

Poniedziałek – 07.06.2021

Sporo słońca, zachmurzenie będzie malutkie i umiarkowane oraz bez opadów. Temperatura minimalna w nocy wyszła około 8-13°C. Temperatura maksymalnie wyjdzie dzisiaj po południu około 24-26°C. Indeks UV 5/6. Wiatr słaby z północy. Ciśnienie dość stabilne.

Wtorek – 08.06.2021

Zachmurzenie malutkie lub umiarkowane oraz bez opadów. Temperatura minimalna w nocy wyniesie około 9-14°C. Temperatura maksymalna po południu około 25-27°C. Indeks UV 5/6. Wiatr słabiutki i umiarkowany z północy. Ciśnienie nadal stabilne.

Środa – 09.06.2021

Zachmurzenie przeważnie malutkie i umiarkowane, ale po południu niewykluczone, że lokalnie wzrośnie do dużego i wtedy mogą pojawić się punktowe komórki z deszczem i burzą. Temperatura minimalna w nocy około 9-14°C. Maksymalna temperatura wyniesie w ciągu dnia 23-26°C. Indeks UV 5/6. Wiatr słaby i umiarkowany cały czas z północy. Ciśnienie stabilne.

Źródło informacji: Pogoda Dla Śląska

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.