ulicy miarki
Aktualności

Podsumowanie badań na ulicy Miarki. Spotkanie i konsultacje z mieszkańcami

Odbędzie się spotkanie i konsultacje społeczne z mieszkańcami w sprawie reorganizacji ulicy Miarki oraz badań, które przeprowadzono w ostatnim czasie przez zespół ekspertów.

Przypomnijmy, że na w połowie września wprowadzono tymczasową zmianę organizacji ruchu drogowego na głównej ulicy w Bytomiu, czyli na ulicy Miarki. Mieszkańcy Bytomia oraz wielu użytkowników ruchu drogowego nie było zachwyconych tą zmianą.

Nie tak dawno zespół ekspertów z metropolii przeprowadził kontrolne badania, aby sprawdzić czy to rozwiązanie się sprawdza. Teraz czas na spotkanie i konsultacje społeczne, które podsumują przeprowadzone badania oraz zmianę w organizacji ruchu na bytomskiej arterii.

Podsumowanie badań na ulicy Miarki. Spotkanie i konsultacje z mieszkańcami

Miasto przygotowało serię konsultacji społecznych z mieszkańcami, którzy aktywnie w nich uczestniczyli. Spotkania odbywały się z przedstawicielami Metropolitalnej Szkoły Prototypowania oraz MZDiM. Metropolitalna Szkoła Prototypowania przeprowadziła badania, które dotyczyły wielkości, struktury, natężenia ruchu oraz parkowania na ulicy Miarki w Bytomiu. Utworzono także punkt konsultacyjny przy bytomskiej ulicy. Tam każdy z nas mógł wyrazić swoje zdanie, przekazać spostrzeżenia i uwagi dotyczącej tej zmiany w organizacji ruchu drogowego.

Spotkanie i konsultacje społeczne

Już w tym tygodniu – 18 listopada, o godzinie 17:00 odbędzie się spotkanie z mieszkańcami naszego miasta w Centrum Integracji Społecznej przy ulicy Miarki 10 w sprawie podsumowania przeprowadzonych badań na bytomskiej arterii.

W spotkaniu wezmą udział:

  • prezydent Bytomia,
  • przedstawiciele Metropolii GZM,
  • przedstawiciele MZDiM.

Na konsultacjach społecznych, bytomianie zapoznają się z wynikami wywiadów bezpośrednich oraz badań realizowanych na tej ulicy. Poznają także wnioski końcowe opracowane na ich podstawie.

Źródło informacji: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.