policja w bytomiu atak nożownika
Aktualności

PILNE: Atak nożownika w Bytomiu!

Jak podaje portal informacyjny RMF 24 w naszym mieście miał miejsc atak nożownika. Rannych zostało prawdopodobnie kilka osób. Do ataku miało dojść w jednym z bytomskich mieszkań.

Portal informacyjny RMF 24 informuje o tym, że w naszym mieście doszło do ataku nożownika w godzinach porannych w jednym z mieszkań. Rannych może być kilka osób! Policja póki co nie podaje żadnych konkretnych informacji.

Atak nożownika w Bytomiu

W pomieszczeniu miały przebywać cztery osoby, które zostały ranne. Trafiły do szpitala. Policja jedynie co, to potwierdza, że takie zdarzenie miało miejsce. Do ataku doszło w godzinach porannych. Nie wiadomo, czy sprawca tego zdarzenia był jedną z osób, które przebywały w bytomskim mieszkaniu, czy też pojawił z zewnątrz.

To następny taki atak w Bytomiu w ostatnich dniach. Do bardzo podobnej sytuacji doszło 22 maja, to zaledwie kilka dni temu. Wtedy dwóch mężczyzn spożywało alkohol i doszło między nimi do nieporozumienia. Nagle 41-latek zaatakował swojego znajomego nożem. Napastnik miał prawie 3 promile alkoholu. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa i tymczasowo go aresztowano.

Źródło informacji: WPROST / RMF24

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.