policja w bytomiu atak nożownika
Aktualności

PILNE: Atak nożownika w Bytomiu! [AKTUALIZACJA]

AKTUALIZACJA GODZINA 14:41

Bytomska policja zatrzymała 16-latka, który jest podejrzany o zranienie czterech osób nożem ubiegłej nocy w naszym mieście. Stan jednej z osób określa się jako ciężki. Aktualnie są prowadzone z nim policyjne czynności.

AKTUALIZACJA GODZINA 13:56

Jak informuje Radio Piekary do awantury doszło w jednym z domów wielorodzinnych przy ulicy Czajkowskiego tuż przed trzecią w nocy. To właśnie wtedy bytomska policja otrzymała zgłoszenie. Poszkodowane zostały cztery osoby – nieoficjalnie w wieku od 15 do 47 lat. Część z nich jest w stanie ciężkim. Wszyscy trafili do szpitala. Obecnie trwają policyjne ustalenia.

– Do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu, około trzeciej w nocy została przewieziona kobieta w średnim wieku z licznymi ranami kłutymi na całym ciele. Operacja chirurgiczna trwała kilka godzin. Kobieta jest na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej. Jej stan określany jest jako ciężki – mówiła Radiu Piekary Iwona Wronka z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu.

Jak podaje portal informacyjny RMF 24 w naszym mieście miał miejsc atak nożownika. Rannych zostało prawdopodobnie kilka osób. Do ataku miało dojść w jednym z bytomskich mieszkań.

Portal informacyjny RMF 24 informuje o tym, że w naszym mieście doszło do ataku nożownika w godzinach porannych w jednym z mieszkań. Rannych może być kilka osób! Policja póki co nie podaje żadnych konkretnych informacji.

Atak nożownika w Bytomiu

W pomieszczeniu miały przebywać cztery osoby, które zostały ranne. Trafiły do szpitala. Policja jedynie co, to potwierdza, że takie zdarzenie miało miejsce. Do ataku doszło w godzinach porannych. Nie wiadomo, czy sprawca tego zdarzenia był jedną z osób, które przebywały w bytomskim mieszkaniu, czy też pojawił z zewnątrz.

To następny taki atak w Bytomiu w ostatnich dniach. Do bardzo podobnej sytuacji doszło 22 maja, to zaledwie kilka dni temu. Wtedy dwóch mężczyzn spożywało alkohol i doszło między nimi do nieporozumienia. Nagle 41-latek zaatakował swojego znajomego nożem. Napastnik miał prawie 3 promile alkoholu. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa i tymczasowo go aresztowano.

Źródło informacji: WPROST / RMF24 / Radio Piekary

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
2
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.