Pijana i bez uprawień spowodowała kolizję w Bytomiu
Aktualności

Pijana i bez uprawień spowodowała kolizję w Bytomiu

Pijana i bez uprawień spowodowała kolizję na ulicy Wrocławskiej w Bytomiu. Nietrzeźwa mieszkanka naszego miasta wylądowała na miejskiej latarni, a po drodze uderzając w inny pojazd.

Aż pięć promili alkoholu we krwi miała 38-letnia bytomianka, która w ubiegły piątek spowodowała kolizję drogową na ulicy Wrocławskiej w Bytomiu. Pijana kobieta kierując swoim samochodem marki Opel Astra, nie dość, że jechała bez odpowiednich uprawnień to po drodze uderzyła w inny pojazd, a potem wylądowała przy miejskiej latarni.

Pijana i bez uprawień spowodowała kolizję w Bytomiu

7 stycznia na ulicy Wrocławskiej doszło do kolizji drogowej. Jak udało się wstępnie ustalić funkcjonariuszom policji z bytomskiej drogówki – kierująca Oplem Astrą uderzyła w latarnię, a przed tym zahaczyła o inny pojazd marki Fiat Brava powodując jego uszkodzenie. W samochód uderzyła na parkingu przy ulicy Pułaskiego. Pijana 38-latka zdarzenia miała w sobie aż pięć promili alkoholu we krwi. Dodatkowo bytomianka prowadziła samochód bez stosownych uprawnień. Teraz odpowie przed sądem, a za to wykroczenie grozi jej nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło informacji: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.