funkcjonariuszy policji w bytomiu
Aktualności

Państwowe wyróżnienie dla funkcjonariuszy policji w Bytomiu

Wczoraj w bytomskiej komendzie odbyła się uroczystość wręczenia państwowego odznaczenia resortowego. Szef funkcjonariuszy policji w Bytomiu – inspektor Andrzej Brzozowski, za osiągnięcia służbowe wręczył brązową odznakę wyróżniającą aspirant sztabowej Annie Gałek.

12 lutego w Komendzie Miejskiej Policji w Bytomiu odbyła się uroczyste wręczenie państwowego odznaczenia resortowego dla aspirant sztabowej Anny Gałek. Wręczył ją szef funkcjonariuszy policji w Bytomiu inspektor Andrzej Brzozowski. Jaka to odznaka? I kto ją nadał?

Państwowe wyróżnienie dla funkcjonariuszy policji w Bytomiu

Inspektor Andrzej Brzozowski wręczył brązową odznakę „Zasłużony Policjant” aspirant sztabowej Annie Gałek. Odznakę nadała Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji – Mariusz Kamiński. Policjantka na co dzień pełni służbę w Wydziale Kryminalnym bytomskiej komendy. Odznaczenie takim wyróżnieniem jest nadawane mundurowemu w uznaniu szczególnych zasług i osiągnięć służbowych, którymi przyczynił się do ochrony bezpieczeństwa ludzi. Dotyczy to także utrzymania bezpieczeństwa lub porządku publicznego. Niestety, z uwagi na panującą epidemię koronawirusa spotkanie miało skromniejszy charakter i odbyło się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Na zakończenie tej zbiórki inspektor Andrzej Brzozowski pogratulował osiągnięcia i życzył dalszych sukcesów w służbie.

3 lutego 2021 roku odbyła się także państwowa uroczystość wręczenia odznaczeń cywilnych oraz resortowych. Odznakę „Złotego Policjanta” z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach nadinspektor dr Krzysztofa Justyńskiego odebrał szef bytomskich policjantów – inspektor Andrzej Brzozowski.

Źródło informacji, zdjęcie: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
1

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.