Aktualności

Nasze miasto uśmiecha się do noworodków

Ekologiczne i uśmiechnięte śpioszki trafią do nowo narodzonych dzieci zarejestrowanym w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bytomiu. Wczoraj ruszyła nowa akcja promocyjna bytomskiego magistratu i Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

Mieszkańcy Bytomia już znają charakterystyczny piktogram z uśmiechniętym B. Bardzo go polubili, nosząc go na koszulkach i torbach. W ramach tej nowej akcji promocyjnej Bytomia i PECu Sp. z o.o., logo trafiło również na body niemowlęce, które od 1 grudnia będą otrzymywać rodzice noworodków.

Jednymi z pierwszych rodziców, którzy otrzymali powitalny prezent to rodzice bliźniaków Oliwii i Natana. Maluchy przyszły na świat 22 listopada. Szczęśliwym rodzicom podarunek wręczył prezydent miasta Bytomia – Mariusz Wołosz i prezes Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. – Henryk Dolewka.

– Każde dziecko, które przychodzi na świat w naszym mieście, to nadzieja, że poza piękną historią, czeka nas wspaniała przyszłość – mówi prezydent Mariusz Wołosz. Chcąc przywitać nowo narodzonych mieszkańców Bytomia, przygotowaliśmy wraz z PEC Sp. z o.o. drobny upominek, który podkreśli związek najmłodszych bytomian z naszym miastem – mówił Mariusz Wołosz prezydent miasta.

Ekologiczne śpioszki trafią do maluchów, których rodzice przyjdą zarejestrować dzieci do bytomskiego Urzędu Stanu Cywilnego. To w tym miejscu wraz z rejestracją noworodka, dziecko otrzymuje również zameldowanie i pesel. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej ubranko jest ekologiczne. Wykonane zostało z ekologicznej bawełny. Całości dopełnia opatrzone logo z piktogramem uśmiechniętego B. Podarunek jest zapakowany w kartonowe pudełko wraz z życzeniami dla malucha i świeżo upieczonych rodziców.

– Nadruk na body występuje w trzech różnych wariantach kolorystycznych: czarnym, niebieskim i różowym. Na ubranku nie zabrakło też hasła bytomskiej spółki: PEC otula ciepłem – mówił Henryk Dolewka, prezes PEC Sp. z o.o.

Źródło informacji: faktybytom.pl
Zdjęcia: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.