Aktualności

Lodowisko w Parku Miejskim im. Franciszka Kachla już otwarte!

Wczoraj zostało otwarte lodowisko w Parku Miejskim im. Franciszka Kachla zaraz obok basenu odkrytego przy ulicy Wrocławskiej.

Bytomianie mogą już korzystać z jednego ze sportów zimowych. Lodowisko jest czynne przez cały tydzień. W zeszłym roku również w tym miejscu została otwarta ślizgawka, zaś w 2018 roku lodowisko było zlokalizowane na placu Jana III Sobieskiego w Bytomiu. Zdecydowano o zmianie lokalizacji na Park Miejski im. Franciszka Kachla. Mieszkańcom naszemu miasta ten pomysł przypadł do gustu.

Wczoraj – 6 grudnia – na otwarciu lodowiska był obecny wiceprezydent miasta Adam Fras, były niesamowity hokeista oraz młodzi zawodnicy Polonii Bytom. No i oczywiście w tym dniu nie zabrakło Mikołaja.

Lodowisku w naszym mieście – przydatne informacje:

Dni i godziny otwarcia: lodowisko jest czynne przez cały tydzień, godziny otwarcia w dni powszednie 10:00 – 20:30, godziny otwarcia w weekendy, w okresie świątecznym oraz w ferie 9:00 – 21:00.

Przerwy techniczne: dni powszednie 14:00 – 15:00; weekendy, święta, ferie 14:30 – 15:30.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną oraz restrykcje w kraju i w naszym mieście – na ślizgawce może przebywać maksymalnie 50 osób.

Cennik lodowiska:

  • 1 godzina – 5,00 zł
  • wypożyczenie łyżew – 1 godzina: 6,00 zł
  • ostrzenie łyżew – 7,00 zł

Źródło informacji: facebook Lodowisko Otwarte Bytom ul. Wrocławska, wiadomosci.wp.pl
Zdjęcie: facebook Lodowisko Otwarte Bytom ul. Wrocławska

 

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.