charms w bytomiu
AktualnościSport

Klub Sportowy „Charms” w Bytomiu potrzebuje pomocy

Klub Sportowy „Charms” w Bytomiu potrzebuje pomocy. Jest to klub uczniowski, który ma na celu upowszechnianie tańca mażoretkowego i cheerleadingowego.

Uczniowski klub sportowy „Charms” powstał w 2018 roku w Bytomiu. Jego celem jest upowszechnianie tańca mażoretkowego i cheerleadingowego pośród dzieci i młodzieży. Rozwijane są tam też uzdolnienia taneczno-akrobatycznych. Na zajęciach dziewczyny poznają podstawy tańca klasycznego, pracy z batonem, pomponami, gimnastyki i akrobatyki. Jednak, żeby można było kształcić się w tych umiejętnościach i kontynuować treningi i opracowywać choreografie, niezbędny jest odpowiedni do tego sprzęt.

Potrzebna pomoc dla mażoretek z klubu „Charms” w Bytomiu

Klub potrzebuje pomocy. Każda działalność wiąże się z potrzebami finansowymi. Uczniowski klub stawia przed sobą ambitne plany rozwoju. Świadomi są, że bez pomocy ludzi dobrej woli będą one trudne do zrealizowania. Ich marzeniem jest udział w zawodach mażoretkowych. Tak klub sportowym pisze na swoim fanpage UKS „Charms”.

Na czym pracują obecnie bytomskie mażoretki?

Obecnie pracują nad choreografiami wymagającymi elementów akrobatycznych. Niestety, bez odpowiednich materacy i ścieżki gimnastycznej tego rodzaju ćwiczenia są bardzo ryzykowne. Nie przynoszą one określonych rezultatów. Na zrzutka.pl klub uczniowski zaczął zbiórkę na zakup potrzebnego sprzętu. Każdy z nas do niej może dołączyć i ich wesprzeć. Przecież warto pomagać.

Więcej informacji znajdziecie na fanpage Mażoretki „Charms”.

Źródło informacji: UM Bytom
Zdjęcie: facebook Mażoretki „Charms”

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.