AktualnościLifestyle

Kiermasz świąteczny w Centrum Kobiet Jaspis

Centrum Kobiet Jaspis to miejsce, gdzie kobiety rozwijają swoje hobby i odkrywają talenty.

W centrum są organizowane bezpłatne i urozmaicone warsztaty artystyczne, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. To właśnie w ramach tych zajęć powstały przepiękne kartki świąteczne, które można wylicytować i wesprzeć tą organizację, która działa od września 2020 roku w naszym mieście.

W lokalu przy ulicy Woźniaka w naszej gminie – bytomianki korzystają z szerokiego zakresu bezpłatnych warsztatów rozwojowych.

Jakie zajęcia są organizowane?

Organizowane są między innymi – zajęcia krawieckie, artystyczne w tym także marbling art – malowanie na wodzie, rysunku i malarstwa. Centrum ma w swoim zakresie również zajęcia dla mam z małymi dziećmi, dla których przygotowano zajęcia dotyczące macierzyństwa pełnego satysfakcji.

Projekt jest realizowany w ramach Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020, dzięki czemu zajęcia są całkowicie bezpłatne dla uczestniczek mieszkających w Bytomiu.

Warsztaty „Kawa przy ołówku” i kartki świąteczne

W ramach tych warsztatów, bytomianki stworzyły kartki świąteczne, które zostały przeznaczone na licytację, a dochód z niej zostanie przeznaczony na rzecz Centrum Kobiet Jaspis. Warto nadmienić, że zainteresowanie ręcznie robionymi kartkami świątecznie było tak ogromne, że organizatorzy postanowili przedłużyć do poniedziałku – 14 grudnia – ich licytację, a jej szczegóły i zdjęcia kartek możecie znaleźć na facebooku – Centrum Kobiet Jaspis.

Źródło informacji: UM Bytom
Zdjęcia: Centrum Kobiet Jaspis

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.