Kultura

Kiermasz książek w bytomskiej bibliotece

Bytomska biblioteka zaprasza po raz kolejny na edycję jesiennego kiermaszu książek, która odbędzie się już na początku października.

Jesienny kiermasz książek jest zawsze świetną okazją do odświeżenia i uzupełnienia domowych bibliotek w naszych czterech kątach. Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do wymiany książek i udziału w wydarzeniu przygotowanym dla bytomian i mieszkańców okolicznych gmin oraz miast – za darmo. Wydarzenie to dotyczy tylko i wyłącznie filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu.

Kiermasz książek w bytomskiej bibliotece

Jesienny kiermasz książek to impreza cykliczna. Celem wydarzenia jest wymiana przeczytanych książek z domowych bibliotek pomiędzy uczestnikami kiermaszu. Nasze książki możemy przynosić do placówki od momentu ukazania się informacji na stronie biblioteki, aż do zaczęcia się wydarzenia oraz podczas jego trwania. Za przyniesione książki wydawane są kupony, które w czasie kiermaszu wymienia się na wybrane przez siebie tytuły.

Kupon możemy wymienić na jakąkolwiek książkę, w dowolnej placówce biorącej udział w kiermaszu. Książki powinny być w dobrym stanie i wydane po 2010 roku, a wymienić można do 10 tytułów jednorazowo.

kiermasz książek

Masz pytania? Skontaktuj się z biblioteką:

e-mail: [email protected]
telefon: (32) 787 06 01 do 03 wew. 119 lub (32) 787 06 01 do 03 wew. 121.

Źródło informacji, zdjęcie: Mój Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

More in:Kultura

You may also like

Comments are closed.