rolkowisko w bytomiu
Aktualności

Już wkrótce całkiem nowy obiekt sportowy w Bytomiu!

Już za niedługo powstanie nowy obiekt sportowy dla miłośników aktywnego wypoczynku w Bytomiu. Nowy obiekt będzie mieścił się przy ulicy Pułaskiego.

Całkiem nowy obiekt sportowy dla miłośników aktywnego wypoczynku w Bytomiu. OSiR wzbogaci się o kolejne sportowe rzeczy: rolkowisko i wiele innych atrakcji. Projekt inwestycyjny powstanie obok nowej hali lodowiska im. Braci Nikodemowiczów przy ulicy Pułaskiego w Bytomiu.

Nowy obiekt sportowy w Bytomiu

Inwestycja ma być zrealizowana jeszcze w 2021 roku. Miejskie rolkowisko powstanie w naszym mieście. Bytomski Ośrodek Sportu i Rekreacji właśnie wyłonił wykonawcę projektu inwestycyjnego. Obiekt będzie realizowany w dwóch etapach.

Jak prezentują się poszczególne obiekty?

Pierwszy etap przewiduje opracowanie całej dokumentacji i projektu budowalnego nowego obiektu w Bytomiu. Zaś w drugim etapie wykonawca przystąpi do robót budowalnych. W ramach projektu obok rolkowiska powstać ma także boisko, park do street workoutu, bieżnia dwutorowa i stoły do ping-ponga oraz gry w szachy. To wszystko ma być gotowe do końca listopada 2021 roku.

Rolkowisko tuż obok nowej hali lodowiska

Nowy obiekt będzie mieścił się tuż obok nowej hali lodowiska im. Braci Nikodemowiczów przy ulicy Pułaskiego 71 w naszym mieście. Dzięki temu rozwiązaniu, bytomianie będą mogli korzystać z miejsc parkingowych, które powstają na potrzeby hali lodowiska.

Źródło informacji: radiopiekary.pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.