AktualnościLifestyle

Jarmark na Zakątku przeniesiony do sieci

Sytuacja epidemiologiczna w kraju, jak i w naszym mieście pokrzyżowała plany organizatorów Jarmarku na Zakątku, który w tym roku nie odbędzie w tradycyjnej formie.

Imprezę przeniesiono do sieci, a dochód z charytatywnej aukcji zostanie przeznaczy na pomoc chorej nauczycielce ze Szkoły Podstawowej nr 45 w Bytomiu. Jak tłumaczą organizatorzy tej akcji ze Stowarzyszenia „Spełniamy Dziecięce Marzenia” już kilka miesięcy wcześniej wiedzieli, że coroczny jarmark w dzielnicy Bytomia – Szombierkach nie będzie taki sam, jak bywał do tej pory – przy wspólnym ognisku, z kolędą na ustach.

Jak mówiła prezes Stowarzyszenia „Spełniamy Dziecięce Marzenia” zawsze byli w tym czasie razem i zawsze tworzyli wyjątkową atmosferę pełną dobra, ciepła i opiekuńczych gestów. Dlatego został wymyślony Jarmark na Zakątku – online.

– Na specjalnie utworzonej grupie na Facebooku od 6 grudnia można wystawiać i licytować przedmioty, usługi, karnety, bony podarunkowe – mówiła Joanna Kściuczyk, prezes Stowarzyszenia „Spełniamy Dziecięce Marzenia.

Wydarzenie potrwa aż do 21 grudnia.
Link do wydarzenia Jarmarku na Zakątku online.

Źródło informacji: faktybytom.pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
2
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.