Kultura

Edycja specjalna „20 zeta dla Kabareta” ONLINE

Bytomskie Centrum Kultury w związku z epidemią koronawirusa, postanowiło nadrobić zaległości i zaprezentować tych, którzy nie mogli zagrać w poprzednich miesiącach, w specjalnej edycji „20 zeta dla Kabareta”.

Całe wydarzenie odbędzie się ONLINE na becekowskim facebooku i youtubie. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny, ale centrum kultury przygotowała specjalną pule biletów za jedyne 5 złotych, aby wesprzeć w czasach koronawirusa działalność kulturalną. Jak piszą, będzie im miło, jeśli zakupicie „bilety na kulturę”.

Co przygotował Becek na to wydarzenie?

Jak informują na swojej stronie – przygotowali wszystko co najlepsze w grudniu. Stand Up będzie reprezentował Damian Kubik, zaś improwizację kabaretową pokaże grupa Poławiacze Pereł Improv. Wszystkie wymienione wyżej pokazy, będą pokazane premierowo, więc warto udać się na to wydarzenie ONLINE.

Kim jest Damian Kubik?

Damian Kubik jest standuperem z Zagłębia i wystąpił w każdej części kraju. Teraz zawita do naszego miasta. Znany jest ze swojego alter ego – Antoni Gorgoń Grucha, ale tym razem zobaczymy go w prywatnym wydaniu.

Kim są Poławiacze Pereł Improv?

Grupa pochodzi ze stolicy województwa lubelskiego – Lublina. Ich celem nie jest wywołanie jednorazowego uśmiechu – jednym szybkim dowcipem, ale dążą do prawdy, do głębokiego przeżycia, do sytuacji w której widz przegląda się w wykreowanej spontanicznie sceny. Humor nie jest celem, jest jedynie środkiem dotarcia do tego co porusza, co ważne. Tym razem pojawią się we dwójkę – Przemysław Buksiński i Łukasz Szymanek oraz zaprezentują premierowe numery.

Data wydarzenia: 12 grudnia 2020
Godzina wydarzenia: 18:00

ZAMÓW BILET, ABY WESPRZEĆ KULTURĘ BECEKOWSKĄ.

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Kultura

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.