nagroda za pomoc w ujęcie jacka jaworka / policja
Aktualności

Czy Jacek Jaworek popełnił samobójstwo? Do poszukiwań włączono psy do znajdywania zwłok

Aktualizacja wiadomości – 23 lipca 2021

Nadal szukają go żywego, ale nikt nie wyklucza, że popełnił samobójstwo. Policja ze Śląska zmienia podejście w poszukiwaniach Jacka Jaworka. Niebezpieczny przestępca, który przed dwoma tygodniami zabił trzy osoby we wsi Borowce pod Częstochową – ciągle jest dla policji nieuchwytny. Do pomocy śląska policja włączyła psy tropiące zwłok, które ściągnięto aż zza granicy.

Aktualizacja wiadomości – 19 lipca 2021

We wtorek 20 lipca 2021 roku, o godzinie 13:00 w Kościele Parafialnym w Dąbrowie Zielonej odbędzie się pogrzeb zamordowanej rodziny, która mieszkała we wsi Borowce pod Częstochową. Policja nadal poszukuje Jacka Jaworka, który jest podejrzany o potrójne zabójstwo. Trwa dziewiąta doba poszukiwań.

Wyznaczono nagrodę za pomoc w ujęciu Jacka Jaworka! Jest on podejrzany o potrójne zabójstwo we wsi Borowce w powiecie częstochowskim.

20 tysięcy złotych – taką nagrodę wyznaczono za pomoc w ujęciu Jacka Jaworka. Jest on podejrzany o zabójstwo trójki osób: jego brat, żony brata oraz ich syna. Jednemu z synów udało się uciec od tej tragedii. Dziś już pisaliśmy o tym, że nadal trwają poszukiwania Jacka Jaworka – na terenach leśny w gminie Dąbrowa Zielona w powiecie częstochowskim.

Nagroda za pomoc w ujęciu Jacka Jaworka! Jest podejrzany o potrójne zabójstwo

20 tysięcy złotych wyznaczono nagrody za pomoc w ujęciu podejrzanego o zabójstwo.

– To jest nagroda za informacje, które pozwolą zatrzymać lub odnaleźć zwłoki poszukiwanego Jacka Jaworka. Taką nagrodę wyznaczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach, insp. Roman Rabsztyn. Każdy, kto ma informację o poszukiwanym, powinien skontaktować się z wydziałem kryminalnym policji w Katowicach pod numerem telefonu 798 031 306. Oczywiście gwarantujemy anonimowość – mówiła Radiu Piekary podinspektor Aleksandra Nowara z KWP w Katowicach.

Jednocześnie policja przypomina, że ukrywanie lub pomoc w ukryciu osoby poszukiwanej jest przestępstwem. Grozi za to kara pozbawienia wolności do lat 5.

Źródło informacji: Radio Piekary

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.