bieg charytatywny gonitwa
Sport

Kolejna edycja charytatywnego biegu „GONItwa”

Aktualnie trwają przygotowania do następnej imprezy biegowej w Bytomiu. Już po raz kolejny – czwarty – alejkami Parku Miejskiego odbędzie się bieg charytatywny „GONItwa”.

Obecnie trwają przygotowania do kolejnej imprezy biegowej w naszej gminie. Po raz następny (czwarty), alejkami Parku Miejskiego im. Franciszka Kachla odbędzie się Bytomski Charytatywny Bieg Godności Osób Niepełnosprawnych „GONItwa”. Zapisy trwają, a na liście startowej już jest ponad 50 zgłoszonych uczestników.

Kolejna edycja charytatywnego biegu „GONItwa”

Po raz czwarty w Bytomiu odbędzie bieg charytatywny „GONItwa”. Uczestnicy tych zawodów będą mogli wziąć udział nie tylko w biegu na dystansie 5 km, ale także rywalizować w nordic-walkingu na dystansie 2,5 km. Jeśli czujecie się na siłach i chcecie sprawdzić swoją wytrwałość i umiejętności oraz zmierzyć się z rówieśnikami to serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie charytatywnym. Celem imprezy charytatywnej jest zbiórka pieniędzy na zagospodarowanie ogrodu sensorycznego Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Szombierkach.

Czwarta edycja biegu charytatywnego „GONItwa” odbędzie się w Parku Miejskim im. Franciszka Kachla – 11 wrześnie. Gorąco zapraszamy!

Zapisy do biegu oraz cały regulamin wraz z opłatami znajdziecie na stronie www.zmierzymyczas.pl.

Organizatorem imprezy jest:

  • Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Bytomiu,
  • Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy (PSONI KOŁO BYTOM OREW),
  • Miasto Bytom.

Źródło informacji: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Sport

Może ci się również spodobać

Komentarze zostały zablokowane.