Aktualności

Chcesz ciekawie spędzić dzień? Śląski Ticket Ci to zapewni

Śląski Ticket. Wspólny bilet Stadionu Śląskiego i Sztolni Królowa Luiza.

Śląski Ticket to wyjątkowy bilet, dzięki której w świetnej cenie spędzisz czas na zwiedzeniu śląskich atrakcji i przeżyjesz niesamowitą przygodę.

Bilet ten gwarantuje w jednej cenie obejrzenie Stadionu Śląskiego oraz Sztolni Królowa Luiza. Wejściówka jest dostępna zarówno w wersji indywidualnej, jak i w wersji dla rodzin. Niezależnie od wybranej opcji jest to ciekawa okazja do poznania dwóch legendarnych miejsc na mapie Górnego Śląska. Jeśli już Cię przekonaliśmy do zakupu to już teraz możesz zakupić bilet.

1 BILET – 2 ATRAKCJE:

  • Stadion Śląski: to świetna okazja do poznania historii legendarnego „Kotła Czarownic” i do zobaczenia jego wnętrza. Przebieg zwiedzenia stadionu obejmuje m.in. wejście do szatni reprezentacyjnej, przejście tunelem zawodniczym wprost na główną arenę, seans w stadionowym kinie, a także wizytę w Sali Muzealnej. Na koniec trasy wszyscy, którzy będą zainteresowani mogą również zerknąć na stadionowy komisariat policji.

Źródło: stadionslaski.pl

  • Trasa Wodna Sztolni Królowa Luiza: jedna z najbardziej niesamowitych podziemnych tras turystycznych w Polsce. Przebieg trasy to nie tylko historia niespotykanej Sztolni, której najstarsze fragmenty pochodzą z końca XVIII wieku, ale także ciekawą podróż przez czas i przestrzeń, przez nieograniczoną sieć podziemnych korytarzy. Warto podkreślić iż największą atrakcją tej trasy jest najdłuższy w Polsce podziemny spływ łodziami.

Źródło: stadionslaski.pl

Bilety dostępne do nabycia w recepcji Stadionu Śląskiego, w kasach biletowych w obiektach należących do Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrze, a także na bilety.kopalniaguido.pl.

Skorzystaj już dziś! Zapraszamy!

Źródło: stadionslaski.pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.