bytomianin zniszczył samochód
Aktualności

Bytomianin zniszczył samochód

19-letni bytomianin odpowie za zniszczenie samochodu. Młody człowiek wybił przednią szybę oraz zmiażdżył wycieraczki w pojeździe Skoda Fabia. Jaka kara grozi mu za to przewinienie?

Młody mieszkaniec naszego miasta odpowie za zniszczenie samochodu. Bytomianin wybił przednią szybę i zmiażdżył wycieraczki w samochodzie marki Skoda Fabia. Do zdarzenia doszło na początku sierpnia. Za wyrządzone szkody będzie musiał zapłacić z własnej kieszeni. Grozi mu kara nawet 5 lat więzienia.

Bytomianin zniszczył samochód

Do zdarzenia doszło 10 sierpnia – policjanci z komisariatu III otrzymali informacje o zniszczeniu pojazdu na ulicy Dojazd. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że nieznany sprawca wybił cegłą przednią szybę oraz zmiażdżył wycieraczki w pojeździe Skoda Fabia. Straty wyceniono na 900 złotych. Śledczy od razu przystąpili do poszukiwania wandala. Po analizie nagrania z monitoringu kryminalni ustalili tożsamość sprawy i zatrzymali go w czwartek. 19-letni mieszkaniec Bytomia usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Za zniszczenie cudzego mienia grozi mu nawet kara do 5 lat więzienia.

Źródło informacji: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

More in:Aktualności

You may also like

Comments are closed.