becekowe kino samochodowe
Kultura

Becekowe kino samochodowe

Zaczęły się wakacje, a wraz z nimi wystartowało becekowe kino samochodowe. Dla bytomian to ciekawa rozrywka wieczorem. Kto z was nie chciałby poczuć się jak w USA?

Tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na temat kina samochodowe w Bytomiu organizowanego przez Bytomskie Centrum Kultury. Ceny, daty, co grają i w jakim miejscu. Każdy z was znajdzie coś dla siebie! Zobaczymy co Becek przygotował dla nas.

Becekowe kino samochodowe

Kino samochodowe Beceku odbędzie się na parkingu centrum handlowego Atrium Plejada przy Alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego 25. Do kina samochodowego wjeżdżamy od strony Sklepu Decathlon od godziny 20:00. Liczba miejsc na każdy seans samochodowy jest ograniczona.

24 lipca 2021 (sobota), godzina 21:15 – „Spódnice w górę!”

Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego wszystkiego zazdrości im perfekcyjna i pedantyczna Rose, która osiągnęła już szczyt korporacyjnych marzeń, ale po drodze zgubiła to, co najcenniejsze…

Bilety: 10 zł / od samochodu

25 lipca 2021 (niedziela), godzina 21:15 – „Stand up girl”

„Stand up girl”- film opowiada o Lily, która od dziecka marzyła, żeby zostać tancerką. Przyjechała do Paryża, ale szybko okazało się, że ta praca wygląda zupełnie inaczej, niż myślała.

Bilety: 10 zł / od samochodu

31 lipca 2021 (sobota), godzina 21:15 – „Między odwagą a szaleństwem”

Historia turnieju życia najwybitniejszych tenisistów wszechczasów. Wimbledon 1980. Cały świat wstrzymuje oddech, rozpoczyna się finałowy mecz. Björn Borg, najlepszy tenisista na świecie, będzie bronił po raz piąty tytułu mistrza. Chłodny, opanowany i skuteczny. Nikt jednak nie wie o dramacie rozgrywającym się poza kortem: niespełna 24-letni tenisista jest fizycznym i psychicznym wrakiem, wyniszczonym przez mordercze treningi, które rujnują także jego życie prywatne. Przeciwnik Borga to 20-letni John McEnroe, porywczy i wybuchowy, zdeterminowany, by zająć miejsce swojego dotychczasowego idola.

Bilety: 10 zł / od samochodu

1 sierpnia 2021 (niedziela), godzina 21:15 – „Mamy2Mamy”

Film opowiada o mieszkających pod jednym dachem, różniących się jak ogień i woda – matce oraz córce, które w tym samym momencie zachodzą w ciążę.

Bilety: 10 zł / od samochodu

Jak wam się podoba pomysł kina samochodowego w Bytomiu? Pamiętajcie też, że w sobotę też możecie wybrać do kina samochodowego Radia Zet, które będzie zlokalizowane na parkingu M1 w Bytomiu. Wiele opcji do wyboru, z której skorzystacie?

Źródło informacji: Becek

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Kultura

Może ci się również spodobać

Komentarze zostały zablokowane.