utrudnienia drogowe w bytomiu
Aktualności

Awaria sieci kanalizacji deszczowej na alei Jana Pawła II

Awaria sieci kanalizacji deszczowej będzie powodem zmian w organizacji ruchu na alei Jana Pawła II. Na czym będzie polegała zmiana w ruchu drogowym w tej lokalizacji?

To dla kierowców ważna informacja, bowiem jutro – 3 listopada, nastąpi zmiana w organizacji ruchu drogowego w pobliżu alei Jana Pawła II w Bytomiu. Co jest powodem? Powodem jest konieczność usunięcia awarii sieci kanalizacji deszczowej na alei Jana Pawła II od wiaduktu w pobliżu przejścia do ROD „Zawadzkiego” do wylotu ulicy Musialika w aleję Jana Pawła II.

Awaria sieci kanalizacji deszczowej na alei Jana Pawła II

3 listopada nastąpi zmiana w organizacji ruchu drogowego oraz usunięcie awarii sieci kanalizacji deszczowej na alei Jana Pawła II. Lewy pas ruchu zostanie zwężony z kierunku Piekar Śląskich do Chorzowa. Będzie także ograniczenie prędkości do 40 km/h.

Awaria sieci kanalizacji deszczowej na alei Jana Pawła II

Prace będzie prowadziło Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., a roboty z tym związane powinny się zakończyć do tego piątku – 5 listopada. Miasto prosi o zachowanie ostrożności w tym rejonie i stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

Źródło informacji: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.