armada golf club
Sport

Armada Golf Club mistrzami Polski!

Niedawno odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzików w golfie. Zawody odbyły się na polu golfowym Gradi w Brzeżnie, a bytomska Armada Golf Club została mistrzami Polski!

Armada Gofl Club została mistrzami Polski w golfie w kategorii Juniorów i Młodzików. To świetna wiadomość płynące ze świata golfu! W zawodach uczestniczyło ponad 130 zawodników podzielonych na 37 zespołów.

Armada Golf Club mistrzami Polski

W mistrzostwach Polski uczestniczyło ponad 130 zawodników podzielonych na 37 drużyn. Pośród nich najlepsi okazali się zawodnicy z Bytomia. Mistrzowskie zespoły wystąpiły w składzie:

JUNIORZY

Kinga Kuśmierska, Nina Pitsch, Łukasz Bogusz, a kapitanem drużyny był Sebastian Grudzień.

MŁODZIKI

Matylda Dziadek, Stefans Dianovs-Karassm, a kapitanem był Sebastian Grudzień.

Nie były to jednak jedyne zespoły, które wystawiono do turnieju przez klub z Bytomia. Na miejscu 11 uplasowała się drużyna ARMADY B w składzie: Julia Cebula, Mikołaj Malec, Michał Gustaw, Mirosław Nocoń. 14 miejsce przypadło ARMADZIE D – Hania Bednarczyk, Przemek Kowalik, Tymon Szajner, Mirosław Nocoń. Miejsce 17 zajęła drużyna ARMADA C – Filip Białasiewicz, Michał Nowiński, Tymon Tymoniewicz, Sebastian Grudzień. 22 miejsce przypadło ARMADZIE E – Kaja Leleń, Emilia Dawid, Marcin Bogusz, Mirosław Nocoń.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom