Agora Bytom zaprasza wszystkich na Targi Pracy
AktualnościLifestyle

Agora Bytom zaprasza wszystkich na Targi Pracy / Агора Битом запрошує всіх на Ярмарок вакансій

Za dwa tygodnie w Centrum Handlowym Agora Bytom odbędą się Targi Pracy, na które zapraszają wszystkich organizatorzy tego wydarzenia.

Poszukujesz pracy? Udaj się na Targi Pracy, które przygotowała Agora Bytom. Na targach pracy będzie czekało na nas około 70 pracodawców z ofertami pracy, z różnych branż. Nie zapomnij zabrać ze sobą CV.

Agora Bytom zaprasza wszystkich na Targi Pracy

Wydarzenie odbędzie się już 19 maja, w godzinach od 10:00 do 12:00 na poziomie 3 bytomskiego centrum handlowego. Pamiętaj by zabrać ze sobą CV, bo być może któraś z ofert pracy Cię zainteresuje 😉.

Udział w targach pracy potwierdziły agencje pracy, młodzieżowe biura pracy, powiatowe urzędy pracy z pobliskich miast, jednostki szkoleniowe oraz wielu pracodawców działających na lokalnym rynku. Na wydarzeniu będzie obecnych około 70 pracodawców, którzy przedstawią kilkanaście ofert.

Wydarzenie organizują: Powiatowy UP w Bytomiu i Agora Bytom. Bytomski PUP realizuje wszelakie programy aktywizacji zawodowej – także w ramach pozyskanych środków finansowych z Europejskiego Funduszu Społecznego. Właśnie jednym z tych narzędzi są zbliżające się Targi Pracy.

Język ukraiński:

ЯРМАРКА ВАКАНСІЙ
19 МАЯ
ГОДИНИ: 10:00-12:00

Районне Управління Праці в Битомі запрошує на ярмарку,метою якого є підтримка жителів Битома,а також громадян України у процесі працевлаштування та роботодавців залежно від відповідного кандидата на роботу.

Поверх +3

Źródło informacji: Agora Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.