Aktualności

Pożar samochodu przy ulicy Suchogórskiej w Bytomiu

Wczoraj – 21 grudnia doszło do pożaru samochodu w garażu przy ulicy Suchogórskiej w Bytomiu – Suchej Górze.

21 grudnia – w środę drogą elektroniczną na Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Bytomiu przyjęto zgłoszenie o pożarze samochodu przy ulicy Suchogórskiej w Bytomiu. Na miejsce ruszyły specjalne służby i stwierdzono, że pożar objął garaż drewniany i znajdujący się w nim samochód.

Pożar samochodu przy ulicy Suchogórskiej w Bytomiu

Wczoraj doszło do pożaru osobówki w drewnianym garażu, który był dobudowany do murowanego budynku gospodarczego – przylegał on do obiektu mieszkalnego. Zgłoszenie do straży pożarnej dotarło droga elektroniczną. W budynku gospodarczym występowało duże zadymienie. Na czym polegały prace Straży Pożarnej na miejscu?

Zabezpieczyli oni miejsce zdarzenia i odłączyli dopływ energii elektrycznej do obiektów. Później podano dwa prądy wody w natarciu na palący się samochód i garaż oraz jeden prąd wody w obronie budynku gospodarczego. Nie było osób poszkodowanych. Lokatorzy dom opuścili przed przyjazdem jednostek straż pożarnych. Nikt z nich nie uskarżał się na dolegliwości, a pożar ugaszono.

Następnie straż pożarna oddymiła i przewietrzyła pomieszczenia oraz przeprowadziła prace rozbiórkowe. Sprawdzono także pogorzelisko przy użyciu kamery termowizyjnej – nie stwierdzono żadnego zagrożenia pożarowego. W budynkach wykonano również specjalne pomiary, które nie wykryły żadnych szkodliwych substancji.

W działaniach brali udział: zastępy PSP – JRG Bytom i JRG Radzionków, 2 zastępy OSP – OSP Sucha Góra i OSP Górniki oraz patrol policji.

Pożar samochodu przy ulicy Suchogórskiej w Bytomiu

Źródło informacji, zdjęcia: Facebook KM PSP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.