pogoda dla śląska
Aktualności

Pogoda dla Śląska na kilka dni. Jaka będzie?

Niestety po weekendowym ociepleniu, w tym tygodniu czeka na nas zmiana pogody. Będzie silne ochłodzenie. Jak przedstawia się pogoda dla Śląska?

Sprawdźmy jaka będzie pogoda dla Śląska na kilka najbliższych dniach, ale niestety ciepłe dni były tylko w weekend. Mamy pogodę na dziś, wtorek, środę i czwartek. Jak się prezentuje? Zobaczmy.

Pogoda dla Śląska na najbliższe dni

Poniedziałek

Początkowo będą dzisiaj przejaśnienia i w miarę ciepło, ale wieczorem już będzie zimniej oraz deszczowo. Szczegóły na ten dzień znajdziecie w zakładce Prognoza 24h na stronie www.pogodadlaslaska.pl.

Zaś w nocy z poniedziałek na wtorek czeka nas pogodowe załamanie. W całym województwie śląskim będzie padało i sypało. Postać opadów będzie głównie uzależniona od wysokości nad poziomem morza, ale jest dość duże prawdopodobieństwo, że poza górami biało zrobi się także na wyżynnej, a lokalnie i nizinnej części województwa śląskiego.

Wtorek

W dalszym ciągu będzie fatalna pogoda. Będzie pochmurnie i cały czas opady śniegu lub deszczu. Nasze województwo będzie najzimniejszym regionem w Polsce z temperaturą maksymalną zaledwie około 0-5°C. Zaś w górach dosypie co najmniej kilkanaście centymetrów śniegu. Wiatr umiarkowany z północy będzie obniżał temperaturę odczuwalną o około 5°C.

Środa

Bez zmian – dalej koszmarna pogoda. O słoneczku możemy zapomnieć – zachmurzenie całkowite. Nadal czasami będzie padać śnieg lub deszcz. Nadal będzie bardzo zimno. Województwo śląskie w dalszym ciągu będzie najchłodniejszym obszarem w kraju z temperaturą maksymalną zaledwie około 1-5°C. Umiarkowany wiatr z północy będzie obniżał temperaturę odczuwalną o około 5°C.

Czwartek

Prawdopodobnie ciąg dalszy brzydkiej pogody. Sporo chmur i opadów śniegu albo deszczu. Nadal bardzo, bardzo zimno. Temperatura maksymalna około 0-5°C, a wiatr umiarkowany z północy.

Źródło informacji: Pogoda Dla Śląska

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.