barbora
AktualnościLifestyle

Barbora – nowy sklep spożywczy online na Śląsku

Przynosimy ciekawe wieści na temat sieci nowych sklepów spożywczych online z krajów bałtyckich, który od niemalże rok działają na terenie Polski. Chodzi o sklepy Barbora.

Już w listopadzie na Śląsku rozgoszczą się sklepy sieci Barbora. Są to największe sklepy spożywcze rozwijające swoją branże w internecie. Produkty w sklepie pochodzą z krajów bałtyckich. Sklepy te działają od roku na terenie Polski.

Co możemy o nich powiedzieć?

Dostawy ze internetowego sklepu są jeszcze tego samego dnia, mają konkurencyjne ceny, ogromne promocje, ale także w swoim dorobku mają własną flotę kurierów, którzy dba o to, by każda usługa spełniała najwyższe oczekiwania klientów. To są istotne atuty nowego sklepu online, który będzie rozprzestrzeniał się na Śląsku.

Barbora – nowy sklep spożywczy online na Śląsku

W krajach bałtyckich sklep ten jest największym internetowym marketem spożywczym, który jest znany z idealnej dbałości o swoich klientów oraz nowoczesnych rozwiązań. W naszym kraju na www.barbora.pl kupują produkty już mieszkańcy takich polskich miast jak Warszawa, Łódź lub Trójmiasto. Market oferuje bogatą pośród tysięcy produktów spożywczych i codziennego użytku w ciekawych cenach, co najlepsze – bez wychodzenia z domu.

Z usług Barbory będą wkrótce mogli skorzystać mieszkańcy takich śląskich miast i dzielnic jak:

 • Będzina,
 • Bytkowa,
 • Bytomia,
 • Chorzowa,
 • Dąbrowy Górniczej,
 • Gliwic,
 • Katowic,
 • Mikołowa,
 • Mysłowic,
 • Rudy Śląskiej,
 • Siemianowic Śląskich,
 • Sosnowca,
 • Tychów,
 • Wełnowca,
 • Wojkowic,

Zamówienia zrealizowane do godziny 17:00 kurierzy dostarczą pod wskazany adres nawet jeszcze tego samego dnia. Dostawa ze sklepu Barbora odbywa się przez cały tydzień w godzinach od 7:00 do 22:00, a w listopadzie będzie ona darmowa! UWAGA: minimalna wartość zamówienia wynosi 100 zł.

Promocja dla nowych klientów

Ogromnym atutem sklepów internetowych Barbora są bezkonkurencyjne ceny oraz bogata oferta akcji specjalnych i ofert sezonowych. Co tydzień na stronie internetowej sklepu znajdziemy TOP 5 ulubionych produktów ze zniżkami nawet do 60%! Z kolei w weekend czekają specjalne okazje na sobotę i niedzielę. Z okazji otwarcia, Ślązacy mogą liczyć na dodatkowe niespodzianki oraz wspaniałe zniżki.

Szeroka oferta produktów spożywczych i dostaną tego samego dnia

Barbora oferuje szeroki wybór artykułów spożywczych, w tym stale rozbudowywany asortyment od lokalnych dostawców. Są to sezonowe warzywa i owoce, świeże pieczywo z miejskiej piekarni również w niedzielę, nabiał, mięso, wędliny oraz świeże ryby. Na stronie sklepu w Strefie EKO klienci znajdą również bogaty wybór produktów ekologicznych. Przy okazji zakupów spożywczych, na www.barbora.pl  można nabyć także chemię gospodarczą, środki czystości oraz produkty dla dzieci i niemowląt topowych marek. Miłośnicy małego ogrodnictwa kupią w sklepie m.in. ziemię, nawozy do roślin oraz substraty. Z kolei posiadacze zwierząt przysmaki dla swoich pupili czy np. żwirek dla kota.

Proste zakupy, mega wygoda i świeże artykuły

Jak zrobić zakupy? Nie ma nic prostszego, wystarczy posiadać aplikację mobilną lub laptop, bądź komputer z dostępem do internetu. Zamówienia transportowane są specjalnie dostosowanymi d tego celu czerwonymi vanami, wyposażonymi w urządzenia chłodnicze oraz zamrażalki. Dzięki temu wszystkie produkty są świeże i nie w naruszonym stanie.

Barbora – co to za firma?

Barbora to największy internetowy sklep spożywczy w krajach bałtyckich, który od stycznia 2021 prowadzi działalność w Polsce.

Spółka należy do Grupy Maxima, która w Polsce jest właścicielem sklepów Stokrotka.

Swoją działalność rozpoczęła na Litwie w 2014 roku. W efekcie dynamicznego rozwoju spółka uruchomiła ekspansję na kolejne rynki. W 2018 roku weszła do Łotwy i Estonii, zajmując w tych krajach wiodącą pozycję. Jej obroty w 2020 roku wzrosły ponad dwukrotnie i wyniosły 104 mln EUR. Spółka wyprzedziła swoich konkurentów stając się największym internetowym sklepem spożywczym oraz z artykułami codziennego użytku w krajach bałtyckich. W 2020r. Barbora wdrożyła zakrojony na szeroką skalę plan rozwoju na rynkach lokalnych.

Źródło informacji, zdjęcia: Materiały prasowe Barbora

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
3
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.