AktualnościLifestyle

Moc kwietniowych atrakcji w bytomskich galeriach handlowych

Kwiecień w bytomskich galeriach handlowych szykuje się naprawdę atrakcyjnie. M1, Agora i Atrium Plejada dla swoich klientów przygotowały ciekawe wydarzenia, o jednym z nich pisaliśmy wczoraj.

W centrum handlowym Atrium Plejada znajdziemy wiosenną akcję, która przeplata się ze zbliżającymi świętami wielkanocnym, z kolei w M1 Bytom znajdziemy Targi Sąsiedzka Twórczość. Galeria handlowa Agora przygotowała dla was Kiermasz rozmaitości. Przed wami moc kwietniowych atrakcji w naszym mieście.

Moc kwietniowych atrakcji w bytomskich galeriach handlowych

Targi Sąsiedzka Twórczość w M1 Bytom

Na łamach centra handlowego M1 Bytom zagoszczą po raz czwarty Targi Sąsiedzka Twórczość. Na targach każdy z nas znajdzie coś dla siebie, rodziny, dziecka lub swojego ukochanego pupila. Znajdziemy tam również stoiska z rzeczami handmade. Targi odbędą się już w ten weekend – 8 i 9 kwietnia.

  • 8 kwietnia (piątek), godzina 13:00 – 19:00
  • 9 kwietnia(sobota), godzina 10:00 – 19:00

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Kiermasz rozmaitości w Agorze Bytom

W Agorze Bytom będziemy mogli wstąpić na kolejną odsłonę Kiermasz Rozmaitości, który odbędzie się od 8 kwietnia do 15 kwietnia na poziomie 0. Znajdziemy tam kilkanaście stoik z różnymi produktami, między innymi takie jak galeria skórzana, wyroby góralskie, ręczne robione maskotki, wędliny i sery, nalewki i miody pitne, chałwa i słodycze, herbaty i kawy. Na stoiskach pojawi się także dużo produktów ekologicznych.

Wiosenna akcja w Atrium Plejada Bytom

Atrium Plejada w Bytomiu organizuje wiosenną akcję

Atrium Plejada przygotowało dla wszystkich moc wiosennych i wielkanocnych atrakcji. Klienci będą mogli wziąć udział w wiosennej loterii z nagrodami, codziennie do rozdania centrum handlowe ma aż 50 sztuk wielkanocnych wianków oraz stroików. Odbędą się także warsztaty dla dzieci i dorosłych. Szczegóły akcji znajdziecie w naszym artykule.

Zdjęcia: M1 Bytom, Agora Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.