Atrium Plejada w Bytomiu organizuje wiosenną akcję
AktualnościLifestyle

Atrium Plejada w Bytomiu organizuje wiosenną akcję

Bytomskie centrum handlowe Atrium Plejada zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w wiosennej akcji, która odbędzie się od 7 kwietnia i potrwa do 13 kwietnia.

Co Atrium Plejada w Bytomiu przygotowało dla wszystkich? Mała podpowiedź – wiele wiosennych atrakcji. Klienci będą mogli wziąć udział w wiosennej loterii z nagrodami, codziennie do rozdania centrum handlowe ma aż 50 sztuk wielkanocnych wianków oraz stroików. Odbędą się także warsztaty dla dzieci i dorosłych. Szczegóły akcji znajdziecie poniżej w artykule.

Atrium Plejada w Bytomiu organizuje wiosenną akcję

Loteria

Atrium Plejada przewidziało dla swoich klientów loterię wiosenną z nagrodami. Jakie warunki należy spełnić? Należy zrobić zakupy w centrum handlowym za minimum 200 złotych (podczas maksymalnie dwóch transakcji), a później trzeba zarejestrować paragon w Punkcie Obsługi Klienta (POK). Na loterii można zdobyć znakomite nagrody.

Codzienne wielkanocne rozdania

Na klientów sklepu czekają także codzienne rozdania wielkanocnych stroików oraz wianków (50 sztuk na dzień). W przypadku przekroczenia tegoż limitu, na klientów czekają prezenty gwarantowane – szklane flakoniki.

Dodatkowy upominek

Dodatkowy upominek również czeka na konsumentów bytomskiego centrum handlowego – świeczka w postaci pisanki. To upominek dla tych, którzy zapiszą się do newsletter’a Atrium Plejada Bytom. Nagrody mają być wydawane w POK, w trakcie trwania akcji, w godzinach 11:00 – 19:00.

Warsztaty dla każdego

Na najmłodszych czekają warsztaty z dekorowania wielkanocnych jajek. Dla ciut starszych dzieci, młodzieży oraz dorosłych czekają zajęcia florystyczne z robienia kompozycji o tematyce „Las w szkle”. Gdy sami wykonamy taki las, później możemy go zabrać ze sobą do domu.

Konkursy w sieci

W dniach od 7 do 13 kwietnia na facebook’u Atrium Plejada będą prowadzone konkursy. W każdy z konkursów przewidziana jest nagroda w postaci głośnika w kształcie zajączka.

Coś fajnego dla każdego z bytomian i nie tylko

Do Atrium Plejada powróci instaroom, ale tym razem w odsłonie wiosennej. Taka kolorowa sceneria to idealne tło dla Twojego wymarzonego selfie lub nakręcenia ciekawych filmków na TikTok’a lub na instastory. Instaroom znajdziemy w pobliżu Kawiarni Grycan i sklepu RTV Euro AGD.

Źródło informacji: Property News

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.