Aktualności

Jak będzie pogoda dla Śląska po weekendzie majowym?

Pogoda na Majówkę wybitnie się udała. Niektórzy z nas wracają do pracy, a drudzy dalej mają urlop. Wysuwa się następujące pytanie: Jaka będzie pogoda dla Śląska po weekendzie majowym?

Majowy weekend zaskoczył nas miło pogodą i było bardzo ciepło oraz słonecznie. Mamy nadzieję, że wykorzystaliście wypełni majówkę i wracacie do pracy z naładowanymi bateriami. Za to innym, którzy jeszcze mają jeszcze dalszy ciąg „weekendu majowego” – życzymy udanej pogody. Jaka będzie pogoda dla Śląska?

Pogoda dla Śląska po weekendzie majowym

Noc z 4 na 5 maja

W nocy zachmurzenie ma być zmienne od małego po duże, a lokalnie może nawet trochę popadać deszczyk. Termometr w nocy wskażę od 7 do 10°C. Z kolei wiatr ma być słaby i umiarkowany ze wschodu i południowego wschodu.

Czwartek – 5 maja

Zachmurzenie głównie ma być od umiarkowane i duże. Zaś po południe, a nawet wieczorkiem miejscami mogą pojawić się drobne opady deszczu. W niektórych punktach opady mają być trochę bardziej intensywniej. Termometr ma wskazywać od 19 do 21 °C, a wiatr ma być słaby z kierunków południowych. Ciśnienie ma wynieść około 1020 hPa.

Noc z 5 na 6 maja

Noc ma być ciut cieplejsza, bo na naszych termometrach pojawi się od 8 do 11°C. Zachmurzenie ma być całkowite, po umiarkowane. Mają również pojawić się miejscami opady deszcze, głównie w pierwszej części nocy, a wiatr ma być słaby.

Piątek – 7 maja

Zachmurzenie ma być zmienne, od umiarkowanego po całkowite. Ciepła temperatura nadal będzie się utrzymywać w okolicy 17 do 20°C. Po południu mogą ponownie pojawić się opady deszczu i burze, w niektórych punktach. Wiatr ma być słaby – głównie z północnego zachodu. Ciśnienie będzie stabilne – około 1020 hPa.

Źródło informacji: Pogoda Dla Śląska – Damian Dąbrowski

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.