Mała bytomianka – Maja Krzaczek potrzebuje naszej pomocy
Aktualności

Mała bytomianka – Maja Krzaczek potrzebuje naszej pomocy

Mała mieszkanka naszego miasta – Maja Krzaczek potrzebuje naszej pomocy. Każda złotówka jest na wagę złota.

13 kwietnia Maja Krzaczek wraz z rodzicami udała się do Barcelony, ponieważ sytuacja w naszym kraju bardziej skomplikowała, jeśli chodzi o leczenie dziewczynki. Mała wojowniczka potrzebuje naszej pomocy, by zapłacić za leczenie w Barcelonie.

Mała bytomianka – Maja Krzaczek potrzebuje naszej pomocy

Rodzina bytomianki kolejny raz musiała stanąć do walki z nieznośnym nowotworem. Maja jest od 13 kwietnia w Barcelonie – decyzja była natychmiastowa, a akcja szybka.

„Jesteśmy już po rozmowie z dr Mora, który uświadomił nas, że sytuacja jest ciężka, ale nie zostawią nas bez pomocy i zrobią wszystko, aby uratować Majcie!” – czytamy na opisie zbiórki na stronie siepomaga.pl.

21 kwietnia Maja przeszła wielogodzinną operację usunięcia guza mózgu, a to dopiero początek walki o życie tej malutkiej dziewczynki. Rak cały czas atakuje, ale bytomianka się nie poddaje i dzielnie z nim walczy. Jedyną szansą dla dziewczynki jest kosztowne leczenie.

W mediach społecznościowych trwa licytacja dla Mai Krzaczek – dzielnej wojowniczki z Bytomia. Licytować możemy na grupie facebookowej: Licytacje dla ⚡MAJENY WALECZNEJ⚡.

Źródło informacji: siepomaga.pl / radiopiekary.pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.