AktualnościLifestyle

Wystawa „W świecie puzzli” w bibliotece w Bytomiu

Zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu na wystawę kolekcji Mirka Kaczmarka zatytułowaną „W świecie puzzli”.

Podczas tegorocznych wakacji można zwiedzić ciekawa i wspaniała wystawę kolekcję od Mirka Kaczmarka – piekarzanina zatytułowaną „W świecie puzzli”. Ekspozycja jest dostępna od 1 lipca i będziemy mogli ją zwiedzać w Miejskiej Bibliotece Publicznej do końca sierpnia.

Wystawa „W świecie puzzli” w bibliotece w Bytomiu

Mirek Kaczmarek jest mieszkańcem Piekar Śląskich i pasjonuje się w układaniu puzzli już od 20 lat. Kolekcja piekarzanina liczy ponad 2500 obrazów i modeli 3D. Jedne z największych puzzli, jakie posiada w swojej kolekcji – liczy ponad 50 tysięcy elementów. Obrazy i modele 3D są pokazane na naszej wystawie, ale to tylko cząstka kolekcji Pana Mirka. W jego zbiorach, w mieszkaniu w samym sercu Piekar Śląskich znajdziemy między innymi Big Bena, Wieży Eiffla, Stadionu Narodowego w Warszawie, czy też Sokoła Millenium z Gwiezdnych Wojen.

Swoją pasję i wielką kolekcję piekarzanin chce pokazać światu, dlatego ubiega się o wpis do Księgi Rekordów Guinnesa. Koniecznie zajrzyjcie na jego profil na social mediach: https://www.facebook.com/mirek.kaczmarek.puzzle.

Wystawa „W świecie puzzli” w bibliotece w Bytomiu

Źródło informacji, zdjęcie: MBP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
1

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.