Włamywacze przyłapani na gorącym uczynku w Bytomiu
Aktualności

Włamywacze przyłapani na gorącym uczynku w Bytomiu

Bytomska policja zatrzymała dwóch włamywaczy, których przyłapała na gorącym uczynku. Sprawcy chcieli ukraść rowery i torby podróżne.

Policjanci z komisariatu przy Chrzanowskiego zatrzymali na gorącym uczynku dwóch włamywaczy z Bytomia. Sprawcy postanowili ukraść rowery i torby podróżne. Mundurowi odzyskali skradzione mienie, a włamywacze usłyszeli już zarzuty. Może im grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Włamywacze przyłapani na gorącym uczynku w Bytomiu

W niedzielę – 4 września mundurowi z Chrzanowskiego złapali dwóch bytomskich włamywaczy. Do włamania doszło w jednej z piwnic w blokowisku przy ulicy Wrocławskiej w Bytomiu. Łupem sprawców okazały się rowery i torby podróżne. O tym fakcie poinformował świadek zdarzenia. Po przybyciu na miejsce – policjanci przyłapali ich na gorącym uczynku. Sprawcami tego zamieszenia było dwóch mężczyzn z Bytomia – 28- i 23-latek. Bytomianie próbowali się ukryć ze swoim łupem w całkiem innym pomieszczeniu. Mężczyźni spędzili noc w policyjnej celi. Wczoraj usłyszeli zarzuty, a za to przestępstwo może im grozić do 10 lat więzienia.

Źródło informacji: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.