Bytomski żłobek zyskał nowy wygląd
Aktualności

Bytomski żłobek zyskał nowy wygląd

Żłobek Miejski nr 1 przy ulicy Łużyckiej w Bytomiu zyskał całkiem nowy wygląd. To wszystko było dzięki grupie Szczypta Koloru.

Nowe namalunki na swojej placówce zyskał Żłobek Miejski nr 1 przy ulicy Łużyckiej w Bytomiu. To wszystko było możliwe dzięki grupie Szczypta Koloru oraz innym zaangażowanym placówką w te działanie. Od niedawno placówka jest kolorowym obiektem, który na pewno przykuwa oko niejednego przechodnia.

Bytomski żłobek zyskał nowy wygląd

Na zaproszenie Pani Dyrektor Lucyny Lenik, odpowiedział koordynator grupy Szczypta Koloru, Sławomir Alenowicz, który mówi:

– Dostaliśmy informacje, że jedna z pierwszych ocieplanych placówek straciła dawny blask. Jej wygląd zewnętrzny nie sugerował funkcji obiektu. Postanowiliśmy podjąć wyzwanie, a efekty pierwszego etapu naszych prac można zobaczyć na zdjęciach. Udało nam się to m.in., dzięki objęciu patronatem medialnym przez portal Ino Bytom, sponsorem farb został Polifarb Gliwice, za pośrednictwem Centrum Farb Dekoral z Szombierek. Akcje wspiera również pizzeria Molto Bene, która wspomaga licznych wolontariuszy dając im chęć i energie do działania. Finalną grafikę wykonał Camej wraz z synem Leonem z Wiadrovskich – mówił koordynator grupy.

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.