AktualnościLifestyle

Wielka zbiórka elektrośmieci w Bytomiu

Podczas pikniku ekologiczny w Parku Miejskim, który zaplanowano na najbliższy piątek – 10 czerwca, odbędzie się także wielka zbiórka elektrośmieci w Bytomiu.

Zbiórka elektrośmieci będzie miała miejsce na parkingu przy Urzędzie Miejskim w Bytomiu podczas pikniku ekologicznego. Tam będziemy mogli oddać zalegające w naszym domach zepsute i niepotrzebne sprzęty elektroniczne. Co możemy oddać na zbiórkę?

Wielka zbiórka elektrośmieci w Bytomiu

To dobry moment by pozbyć się zepsutych i niepotrzebnych elektrośmieci w naszych mieszkaniach, domach i ogródkach. Zużyty sprzęt elektroniczny będziemy mogli oddać już w piątek – 10 czerwca, w godzinach od 12:00 do 17:00. Stoisko zostanie zlokalizowane na parkingu przy Urzędzie Miejskim w Bytomiu – ulica Parkowa.

Wielka zbiórka elektrośmieci w Bytomiu

Każdy, kto przyniesie zużyty sprzęt na bytomską zbiórkę otrzyma w zamian nasiona łąki kwietnej lub facelii błękitnej. Organizatorem zbiórki jest Fundacja Odzyskaj Środowisko.

Piknik ekologiczny w Bytomiu

Wydarzenie odbędzie się piknik ekologiczny na muszli koncertowej w Parku Miejskim im. Franciszka Kachla w Bytomiu. Wydarzenie zacznie się o godzinie 12:00, a swój finał będzie miało o godzinie 18:00. Więcej informacji o imprezie znajdziecie w naszym artykule.

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.