Warsztaty choreoterapeutyczne dla osób 50+
AktualnościLifestyle

Warsztaty choreoterapeutyczne dla osób 50+

Centrum Sztuki Współczesnej Kronika w Bytomiu zaprasza na warsztaty choreoterapeutyczne dla osób 50+, które zaczną się od września.

Warsztaty choreoterapeutyczne dla osób 50+ z elementami muzykoterapii zaczną się od 6 września i potrwają do 20 grudnia 2022 roku. Zajęcia będą odbywały się w Centrum Sztuki Współczesnej Kronika w każdy wtorek o godzinie 10:00. Wstęp na nie jest płatny – bilet normalny 2 zł, a ulgowy 1 złotych.

Warsztaty choreoterapeutyczne dla osób 50+

Warsztaty te są połączeniem działań ruchowych, tańca intuicyjnego, ekspresji wokalnej oraz ćwiczeń oddechowo-relaksacyjnych. Ukierunkowano je na rozwijanie spontanicznej ekspresji ruchowej i wokalnej, pogłębianie świadomości cielesnej i emocjonalnej oraz relaksację i rozluźnianie ciała. Zajęcia poprowadzi dla was Dominika Malska.

Dominika Malska – urodzona w 1985 roku jest edukatorką Kroniki i arteterapeutką. Jest również absolwentką filologii słowiańskiej na Uniwersytecie Śląskim, arteterapii na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, Akademii Muzycznej w Katowicach i Uniwersytecie Śląskim oraz muzykoterapii na Akademii Muzycznej w Katowicach.

Zajęcia będą odbywały się w każdy wtorek, o godzinie 10:00. Zapisy odbywają pod adresem e-mail [email protected] oraz numerem telefonu 32 281 81 33.

Źródło informacji, zdjęcie: CSW Kronika

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.