Wakacyjna akcja Schroniska w Miechowicach
AktualnościLifestyle

Wakacyjna akcja Schroniska w Miechowicach

Schronisko w Miechowicach po raz kolejny organizuje akcję, tym razem wakacyjną z rodzinnymi spacerami z czworonogami.

Wakacyjna akcja Schroniska w Miechowicach tym razem będzie miała formę konkursu dla dzieci i młodzieży, a do wygrania będzie ciekawa nagroda – wyjazd do Schroniska dla Dzikich Zwierząt wraz z oprowadzeniem. Do organizacji konkursu włączyło się Miasto Bytom i Pałac w Miechowicach. Jak to będzie wyglądało?

Wakacyjna akcja Schroniska w Miechowicach

Jeśli lubicie długie spacery z pieskami, i wasze dzieci też lubią – to zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Nagrodą główną jest wycieczka do Schroniska dla Dzikich Zwierząt wraz z oprowadzeniem. Zebrane do specjalnego „paszportu” potwierdzenia wezmą udział w losowaniu głównej nagrody w konkursie.

Organizatorzy konkursu przygotowali aż sześć terminów spacerów z psami w lipcu. Odbędą się one 1, 7, 14, 21, 28 i 30 lipca. W każdy z tych dni będzie można wybrać się na spacer z czworonogiem w godzinach od 12:00 do 16:00. W konkursie wziąć udział mogą dzieci do 16. roku życia pod opieką rodziców lub opiekuna prawnego. Zaś młodzież powyżej 16. roku życia musi mieć zgodę od rodziców lub opiekuna prawnego.

Przed spacerem musimy zapoznać się z regulaminem i wypisać specjalne oświadczenia, które znajdziecie na stronie Schroniska w Miechowicach. Więcej informacji znajdziecie na Facebooku – Pałacu w Miechowicach.

Najbliższy termin wakacyjnego konkursu

1 lipca odbędzie się pierwszy wakacyjny spacer z psami w Schronisku dla Zwierząt Bezdomnych w Miechowicach przy ulicy Łaszczyka 18. Start o godzinie 12:00.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.