Becekowe kino plenerowe [LIPIEC]
AktualnościKultura

Becekowe kino plenerowe [LIPIEC]

Becekowe kino plenerowe rusza już za tydzień, a na nie Bytomskie Centrum Kultury przygotowało mnóstwo hitów. Przed wami repertuar na wakacyjny lipiec.

„C’mon C’mon” (2021) – 8 lipca, godzina 21:30

Phoenix wciela się w filmie w nowojorskiego singla, który przemierza Amerykę z mikrofonem, pytając dzieciaki i młodzież o ich życie, marzenia, supermoce i plany na przyszłość. Po drodze reporter odwiedza mieszkającą w Los Angeles siostrę, z którą nie rozmawiał od lat, a która teraz potrzebuje jego pomocy. Żeby wesprzeć ją w opiece nad dziewięcioletnim synkiem, Johnny zabiera go ze sobą do Nowego Jorku. Wspólna podróż okaże się lekcją cierpliwości, odpowiedzialności i zwyczajnie: dorosłości, której dziennikarz dotąd unikał.

„Weselny toast” (2020) – 15 lipca, godzina 21:30

W „Weselnym toaście” znajdziemy wszystko to, za co uwielbiamy francuskie komedie: romantyczną miłość, wigor, odrobinę nostalgii i cięty humor, którego ostrze łagodzi czułość, z jaką odmalowane są słabości bohaterów.

„Annette” (2021) – 22 lipca, godzina 21:30

Historia miłości słynnego komika Henry’ego i Ann, śpiewaczki o międzynarodowej sławie. Ponadczasowa opowieść o miłości, zazdrości i zemście. Scenariusz, muzykę i piosenki do filmu stworzył zespół Sparks.

„Palm Springs” (2020) – 29 lipca, godzina 21:30

Żyj, jakby jutra nie było! Inteligentna i przezabawna komedia, idealna na czasy, gdy wszystko wydaje się bez sensu i być może najlepszym rozwiązaniem jest szalona impreza.

Źródło informacji: BCK

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.