Ukradł psa z bytomskiej parafii
Aktualności

Ukradł psa z bytomskiej parafii

Policjanci z Bytomia złapali złodzieja, który ukradł psa z bytomskiej parafii. Sprawca usłyszał już zarzuty, a teraz odpowie za ten czyn przed sądem.

Łupem 44-letniego złodzieja został trzymiesięczny szczeniak rady berneński pies pasterski. Mężczyzna ukradł go z bytomskiej parafii na terenie dzielnicy – Szombierki. Mieszkańcowi naszemu miasta przedstawiono już zarzuty, a teraz za tą kradzież odpowie przed sądem.

Ukradł psa z bytomskiej parafii

Wczoraj – 1 sierpnia, bytomscy mundurowi z komisariatu w Szombierkach otrzymali informację o kradzież szczeniaka z terenu parafii przy ulicy Konstytucji. Jak udało się ustalić policjantom, złodziej psa przeskoczył przez ogrodzenie obiektu i wyciągnął psa z zamkniętego kojca. Tego samego dnia, funkcjonariuszom udało się złapać 44-letniego bytomianina, który postanowił ukraść psa rasy berneński (pies pasterski). Mężczyzna kilka dni wcześniej szukał pracy w tym kościele. Bytomianin usłyszał już zarzuty, a teraz za ten czyn stanie przed sądem. Za kradzież psa grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło informacji, zdjęcie: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.