Bytom: Gra terenowa z językiem angielskim dla dzieci
AktualnościLifestyle

Bytom: Gra terenowa z językiem angielskim dla dzieci

ProfiLingua zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 7 do 15 lat na grę terenową z językiem angielski, która odbędzie się w najbliższy weekend w bytomskim parku.

W sobotę – 6 sierpnia, o godzinie 13:00 w Parku Miejskim im. Franciszka Kachla odbędzie się gra terenowa z językiem angielskim, którą przeznaczono dla dzieci w wieku od 7 do 15 lat. Organizatorem gry jest Szkoła Języków Obców ProfiLingua.

Bytom: Gra terenowa z językiem angielskim dla dzieci

W programie imprezy znajdziemy gry i zabawy w języku angielskim, odkrywanie zakamarków parku miejskiego czy też animacje dla dzieci. Jeśli chcesz by Twoje dziecko wzięło udział w grze, należy wypełnić odpowiedni formularz na polu startowym. Zapisy rozpoczynają się o godzinie 12:00, a gra o 13:00.

Ważna informacja: „Opiekunowie prawni dzieci są zobowiązani do podpisania formularza na starcie gry. Opiekę nad dziećmi w trakcie wydarzenia pełnią opiekunowie, którzy podpisali formularz”. Limit osób mogących wziąć udział w grze to 100 osób.

Na czym będzie polegała gra?

Będą tworzone grupy pięcioosobowe, które będą musiały wykonać zadania w 5 rozmieszczonych w parku. Zespół, który zbierze najwięcej punktów – wygrywa. Na zwycięstwo będzie miał również wpływ czas wykonania zadań (w przypadku remisu punktowego).

Gra z nagrodą

Główną nagrodą to bon na dwa miesiące nauki – na dowolnie wybrany kurs ze wszystkich dostępnych zajęć organizowanych w Szkole Języków Obcych ProfiLingua.

Zdjęcie: Wydarzenie Facebook ProfiLingua

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.