Sklepowy złodziej ujęty na gorący uczynku
Aktualności

Sklepowy złodziej ujęty na gorący uczynku

Udało się przyłapać na gorącym uczynku sklepowego złodzieja. Ujął go pracownik bytomskiego marketu, kiedy ten chciał ukraść alkohol i odzież.

Policja w Bytomiu zatrzymała sklepowego złodzieja, który został przyłapany na gorącym uczynku przez pracownika w jednym z bytomskim marketów. Złodziej chciał ukraść alkohol i odzież na terenie sklepu. Skradzioną wartość oszacowano na prawie 1000 złotych.

Sklepowy złodziej ujęty na gorący uczynku

W poniedziałek – 13 czerwca o poranku, pracownik sklepu jednego z bytomskich marketów zauważył, że mężczyzna kradnie alkohol. Rabusia ujęto na gorącym uczynku przez pracownika marketu, a później powiadomiono o zaistniałej sytuacji służby policyjne z Chrzanowskiego. Jak wstępnie ustalono to nie pierwszy taki wybryk 28-letniego mieszkańca Katowic.

Mundurowi ustalili także, że katowiczanin w podobny sposób kradł już kilkukrotnie. Głównie do zdarzeń dochodziło w sklepach na terenie Katowic, Chorzowa i naszego miasta. Tym razem złodziei chciał ukraść alkohol i odzież. Wartość prawie skradzionych przedmiotów oszacowano na kwotę blisko 1000 złotych. 28-latka zatrzymano i trafił na komisariat. Usłyszał już zarzuty, za to przestępstwo grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło informacji: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.