Rusza rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego Silesia Miners AFL
AktualnościSport

Rusza rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego Silesia Miners AFL

Drużyna futbolu australijskiego Silesia Miners AFL zaprasza na rekrutację do zespołu zarówno kobiety i mężczyzn, która odbędzie się już w tym tygodniu.

Już w najbliższą środę – 24 sierpnia na boisku GKS Rozbark Bytom o godzinie 18:30, odbędzie się rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego Silesia Miners AFL. Zespół zaprasza na wydarzenie kobiety i mężczyzn.

Rusza rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego w Bytomiu

Zespół Silesia Miners AFL poszukuje kobiet i mężczyzn na drugą połowę sezonu 2022 futbolu australijskiego. Rekrutacja odbędzie się na boisku GKS Rozbark Bytom już za dwa dni – w środę, o godzinie 18:30

„Przyjdź na naszą sesję rekrutacyjną, która odbędzie się na boisku GKS Rozbark Bytom 24.08 i poznaj podstawowe zasady tego fizycznego i szybkiego sportu, który szybko rozwija się w całej Polsce. Nie są wymagane żadne umiejętności, doświadczenie czy znajomość gry, wystarczy chęć nauczenia się czegoś nowego i poznania nowych ludzi z całego świata. Oto Twoja szansa na reprezentowanie Górnego Śląska w polskiej lidze, a może nawet Polski w Mistrzostwach Europy!” – czytamy na wydarzeniu.

Podstawy futbolu australijskiego

Link do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/2IgXuSW2X.

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.