Policja w Bytomiu: Wydział Wykroczeń – poszukiwani sprawcy zdarzeń drogowych
Aktualności

Policja w Bytomiu: Wydział Wykroczeń – poszukiwani sprawcy zdarzeń drogowych

Policja w Bytomiu poszukuje sprawców zdarzeń drogowych, które miały miejsce w naszym mieście. Wydział Wykroczeń ma na swojej liście zdarzenia od 22 lipca do 8 sierpnia 2022.

Bytomska policja z Wydziału Wykroczeń poszukuje świadków, którzy mają jakiekolwiek informację o sprawcach zdarzeń drogowych w naszym mieście. Świadków wykroczeń oraz osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat poniższych zdarzeń proszeni są o kontakt z policją. Służby gwarantują anonimowość.

Policja w Bytomiu: Wydział Wykroczeń – poszukiwani sprawcy zdarzeń drogowych

 • 22 lipca 2022 roku w godzinach od 16:00 do 17:00 na ulicy Aleja Jana Nowaka Jeziorańskiego, na parkingu nieznany kierujący nieustalonym samochodem najechał na zaparkowany pojazd Audi A4.
 • 24 lipca 2022 roku na skrzyżowaniu ulic Wojciechowskiego, a Strzelców Bytomskich ulicy nieznany kierujący najprawdopodobniej pojazdem Skoda koloru żółtego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motorniczemu tramwaju linii 39.
 • W okresie od 24 do 25 lipca 2022 roku na ulicy Stolarzowickiej nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód marki Opel.
 • W okresie od 29 do 30 lipca 2022 roku na ulicy Chorzowskiej nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Opel Astra.
 • W okresie od 30 do 31 lipca 2022 roku na ulicy Smolenia nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na samochód Audi A4.
 • W okresie od 1 do 2 sierpnia 2022 roku na ulicy Łużyckiej nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Opel Astra.
 • 4 sierpnia 2022 roku w godzinach od 12:00 do 14:00 na ulicy Jagiellońskiej nieznany kierujący nieustalonym pojazdem poprzez nieprawidłowe zabezpieczenie pojazdu, doprowadził do jego stoczenia się na rusztowanie.
 • W okresie od 5 do 7 sierpnia 2022 roku na skrzyżowaniu ulic Krupińskiego, a Hallera nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Ford Ka.
 • W okresie od 6 do 8 sierpnia 2022 roku na skrzyżowaniu ulic Rostka, a Karola Miarki nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Mitsubishi Lancer.
Kontakt z policją

Wszystkie osoby, które mają jakieś informacje na temat powyższych zdarzeń drogowych są proszone o kontakt z Wydziałem Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu przy ulicy Powstańców Warszawskich 74:

 • osobiście,
 • telefonicznie – 47 85 33 240 lub 47 85 33 255.

Ewentualnie z każdą jednostką policji osobiście lub telefonicznie pod numerem 112.

Źródło informacji: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.