komunikat z wydziału wykroczeń policja w bytomiu
Aktualności

Policja w Bytomiu: Komunikat z Wydziału Wykroczeń

Policja w Bytomiu z Wydziału Wykroczeń poszukuje sprawców kradzieży i kierowców, którzy są sprawcami wydarzeń drogowych.

Funkcjonariusze policji z Wydziału Wykroczeń w Bytomiu poszukuje sprawców kradzieży i kierowców, którzy są sprawcami zdarzeń drogowych. Osoby mające wiedzę na temat sprawcy proszone są o kontakt z bytomską policją. Służby mundurowe gwarantują anonimowość.

Policja z Wydziału Wykroczeń w Bytomiu prowadzą czynności wyjaśniające ws. zdarzeń jakie miały miejsce w naszym mieście:

  • 5 października na odcinku autostrady A1 w Bytomiu nieznany kierujący nieustalonym samochodem najechał na bariery ochronne, powodując ich zniszczenie.
  • 11 października na odcinku autostrady A1 w Bytomiu o godzinie 8.05 nieznany kierujący nieustalonym pojazdem wykonując manewr zmiany pasa ruchu, nie zachował ostrożności i najechał na prawidłowo jadący samochód Man.
  • 18 października w godzinach od 7.00 do 9.25 na ulicy Stawowej nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Seat Leon.
  • 27 października o godzinie 6.40 na ulicy Witczaka nieznany kierujący nieustalonym pojazdem spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, nie ustępując pierwszeństwa pieszemu na oznakowanym przejściu dla pieszych.
  • W okresie od 8 listopada do 9 listopada na ulicy Rostka nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Hyundai I10.
  • 15 listopada o godzinie 7.40 na ulicy Zabrzańskiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Modrzewskiego nieznany kierujący autobusem miejskim najechał na samochód Peugeot.
  • 23 listopada w godzinach od 15.00 do 16.00 na ulicy Estreichera nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Opel Meriva.
  • 25 listopada w godzinach od 16.15 do 18.30 na ulicy Webera nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Ford Focus.

Świadków zdarzenia lub osoby mające wiedzą o sprawcy prosimy o kontakt z Wydziałem Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu przy ul. Powstańców Warszawskich 74, osobiście lub telefonicznie tel. 323888255, 323888240. Ewentualnie z każdą jednostką Policji osobiście lub telefonicznie pod numerem 997, 112.

Źródło informacji: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.