Policja w Bytomiu: Wydział Wykroczeń – poszukiwani sprawcy zdarzeń drogowych
Aktualności

Policja w Bytomiu: Wydział Wykroczeń – poszukiwani sprawcy zdarzeń drogowych

Policja w Bytomiu poszukuje sprawców zdarzeń drogowych, które miały miejsce w naszym mieście. Wydział Wykroczeń ma na swojej liście zdarzenia od 18 sierpnia do 11 września.

Bytomska policja z Wydziału Wykroczeń poszukuje świadków, którzy mają jakiekolwiek informację o sprawcach zdarzeń drogowych w naszym mieście. Świadków wykroczeń oraz osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat poniższych zdarzeń proszeni są o kontakt z policją. Służby gwarantują anonimowość.

Policja w Bytomiu: Wydział Wykroczeń – poszukiwani sprawcy zdarzeń drogowych

  • W okresie od 18 do 19 sierpnia 2022 roku na ulicy Grottgera nieznany kierujący nieustalonym samochodem najechał na zaparkowany pojazd Audi.
  • 26 sierpnia 2022 roku w godzinach od 8:00 do 15:30 na ulicy Webera nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Audi.
  • 27 sierpnia 2022 roku o godzinie 19:30 na ulicy Strzelców Bytomskich nieznany kierujący nieustalonym motocyklem podczas zmiany pasa ruchu z prawego na lewy nie zachował ostrożności i najechał na pojazd Skoda.
  • 31 sierpnia 2022 roku w godzinach od 15:00 do 17:00 na ulicy Sikorskiego nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Audi A3.
  • 2 września 2022 roku na skrzyżowaniu Placu Wolskiego z ulicą Jagiellońską nieznany kierujący pojazdem Kia Sportage najechał na samochód Kia Ceed. W zdarzeniu brał również udział pojazd Peugeot.
  • W okresie od 4 do 5 września 2022 roku na ulicy Cichej nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Volkswagen Golf.
  • W okresie od 10 do 11 września 2022 roku na ulicy Arki Bożka nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Skoda Octavia.
Kontakt z policją

Wszystkie osoby, które mają jakieś informacje na temat powyższych zdarzeń drogowych są proszone o kontakt z Wydziałem Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu przy ulicy Powstańców Warszawskich 74:

  • osobiście,
  • telefonicznie – 47 85 33 240 lub 47 85 33 255.

Ewentualnie z każdą jednostką policji osobiście lub telefonicznie pod numerem 112.

Źródło informacji: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.