Policja w Bytomiu: Wydział Wykroczeń – poszukiwani sprawcy zdarzeń drogowych
Aktualności

Policja w Bytomiu: Wydział Wykroczeń – poszukiwani sprawcy zdarzeń drogowych

Policja w Bytomiu poszukuje sprawców zdarzeń drogowych, które miały miejsce w naszym mieście. Wydział Wykroczeń ma na swojej liście zdarzenia od września do listopada 2022 roku.

Bytomska policja z Wydziału Wykroczeń poszukuje świadków, którzy mają jakiekolwiek informację o sprawcach zdarzeń drogowych w naszym mieście. Świadków wykroczeń oraz osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat poniższych zdarzeń proszeni są o kontakt z policją. Służby gwarantują anonimowość.

Policja w Bytomiu: Wydział Wykroczeń – poszukiwani sprawcy zdarzeń drogowych

  • 19 września 2022 roku około godziny 21:18 na ulicy Narutowicza nieznany kierujący nieustalonym samochodem Taxi najechał na zaparkowany pojazd Opel Insignia.
  • 16 października 2022 roku około godziny 13:45 na ulicy Łokietka nieznany kierujący nieustalonym pojazdem koloru zielonego spowodował zagrożenie w ruchu drogowym, wyprzedzając samochód marki Fiat Punto, który wykonywał manewr skrętu.
  • W okresie od 11 do 14 listopada 2022 roku na ulicy Krupińskiego nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Peugeot 206.
  • 16 listopada 2022 roku w godzinach od 1:00 do 17:45 na ulicy Krakowskiej nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Renault Megane.
  • W okresie od 29 do 30 listopada 2022 roku na ulicy Wojciechowskiego nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Audi.
Kontakt z policją

Wszystkie osoby, które mają jakieś informacje na temat powyższych zdarzeń drogowych są proszone o kontakt z Wydziałem Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu przy ulicy Powstańców Warszawskich 74:

  • osobiście,
  • telefonicznie – 47 85 33 240 lub 47 85 33 255.

Ewentualnie z każdą jednostką policji osobiście lub telefonicznie pod numerem 112.

Źródło informacji: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.