Podziękowania dla bytomskiego dzielnicowego
Aktualności

Podziękowania dla bytomskiego dzielnicowego

Na skrzynkę e-mail bytomskiego komendanta policji wpłynęły podziękowania dla dzielnicowego sierżanta sztabowego Damiana Spiączki z policyjnej „jedynki”.

Bytomianka, która mieszka na ulicy Opolskiej w Miechowicach wysłała e-mail z podziękowaniem dla dzielnicowego sierżanta sztabowego Damiana Spiączki za zaangażowanie i skuteczność w działaniu. Mieszkańcy przy ulicy Opolskiej mieli problem z uciążliwymi sąsiadami. Dzielnicowy z policyjnej „jedynki” jest odpowiedzialny za część rejonu Miechowic, a w tym właśnie także tej ulicy.

Podziękowania dla bytomskiego dzielnicowego

Bytomianie zamieszkujący przy ulicy Opolskiej w Miechowicach mieli problem z uciążliwymi sąsiadami, którzy zakłócali im spokój. Na to zareagował ich dzielnicowy Damian Spiączka z Komisariatu Policji I w Bytomiu. Dzielnicowy porozmawiał z mieszkańcami i podjął odpowiednie czynność, które przelały się na poprawę sytuacji w tym budynku mieszkalnym. W piśmie Pani Ania ujęła to tak:

„(…) Pan dzielnicowy sierżant sztabowy Damian Spiączka pomógł mi i moim sąsiadom po kilkunastu latach męki z lokatorami w końcu odetchnąć spokojem i ciszą (…)”

Mieszkanka ulicy Opolskiej dziękuje mundurowemu za jego zaangażowanie, skuteczność i rzetelne wykonywanie swoich obowiązków służbowych. A na sam koniec elektronicznego listu dodała, że życzy komendantowi wielu tak wspaniałych i znakomitych pracowników.

Źródło informacji, zdjęcie: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
9
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.